Metin2PvP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye

YazarMesaj
Vehost

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Zuhwcg

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 0
<b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 3
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 28/08/14
Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye 344wnf8

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Empty
MesajKonu: Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye   Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye EmptyPerş. Ağus. 28, 2014 6:39 pm

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye KnY3nl

Merhabalar

Vehost İnterent Hizmetleri 2013 Yılında Kurulmuştur.

Misyonumuz

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Neden Biz ?

7/24 Teknik Destek , alanında tecrübe sahibi son derece eğitimli ve bilgili bir ekip ile destek hizmeti sağlamaktayız. Bize sadık kalan müşterilerimiz verdiğimizin hizmetin kalitesini kanıtlar niteliktedir. Her türlü soru ve sorunlarınızı çözümler sunarak yanıtlamak firmamızın en önde gelen prensiplerinden biridir.

Bunun için sağladığımız hizmetin aksamaması ve performansının düşmemesi için sunucularımız sıkça kontrol eder ve donanımsal firewall kullanarak kesinti olmaması için sağlıklı önlemler alırız. Biz piyasadaki en ucuz hizmeti satmıyoruz, ama biz kaliteli hizmeti satıyoruz.

400 Mbit Limitsiz Trafikli SSD Diskli Sunucularımızda Uçmaya Hazırmısınız ? Metin2 Sunucularında Son Bahar Kampanyası ! 20 TL ' Den Başlayan Fiyatlarla

Ücretsiz Hediyeler

Ücretsiz Com - Net Veya Org Domain
Ücretsiz Hackshield Hile Koruması İle Hilelere Son!
Ücretsiz Metin2 Admin Panel
Ücretsiz Forum,Market,Ticket Sistemi
Ücretsiz Full Fonksiyon Putty Scripti
Yazılımsal % 100 Firewall,DDOS Koruması
Site FTP Bilgileri Verilmektedir.

Metin2 Sunucuları Fiyatlandırma ;

Paket Adı : Metin2 Paket 1

İntel Xeon İşlemci
512 MB DD3 Ram
25 GB SSD Disk
400 Mbit Limitsiz Trafik
Ücretsiz .Com Domain
Full Fonksiyon Putty Scripti
Metin2 Admin Paneli
Açıksız Forum Sistemi
Açıksız Market Sistemi
Açıksız Ticket Sistemi
Yazılımsal DDOS Koruması
Hackshield Özel Hile Engeli

Aylık : 20 TL SİPARİŞ VER

Paket Adı : Metin2 VPS 2

İntel Xeon İşlemci
1024 MB DD3 Ram
40 GB SSD Disk
400 Mbit Limitsiz Trafik
Ücretsiz .Com Domain
Metin2 Admin Paneli
Açıksız Forum Sistemi
Açıksız Market Sistemi
Açıksız Ticket Sistemi
Yazılımsal DDOS Koruması

Aylık : [/B] 30 TL SİPARİŞ VER

Paket Adı :
Metin2 VPS 3

İntel Xeon İşlemci
2048 MB DD3 Ram
60 GB SSD Disk
400 Mbit Limitsiz Trafik
Ücretsiz .Com Domain
Metin2 Admin Paneli
Açıksız Forum Sistemi
Açıksız Market Sistemi
Açıksız Ticket Sistemi
Yazılımsal DDOS Koruması

Aylık : [/B] 50 TL SİPARİŞ VER

Paket Adı : Metin2 VPS 4

İntel Xeon İşlemci
3072 MB DD3 Ram
80 GB SSD Disk
400 Mbit Limitsiz Trafik
Ücretsiz .Com Domain
Metin2 Admin Paneli
Açıksız Forum Sistemi
Açıksız Market Sistemi
Açıksız Ticket Sistemi
Yazılımsal DDOS Koruması

Aylık : [/B] 70 TL SİPARİŞ VER

TR Tipi Files Özellikleri

SORUNSUZ AÇILAN 6CH !
SORUNSUZ 6CH EJDERHA ODASI
1 Level Başlangıç 105 Bitiş
Sorunsuz - BUGSUZ F5 TUŞUNA ENTEGRE EDİLMİŞ BANKA
Enerji Sistemi
Nerdeyse baştan sona bütün ayarları değiştirebiliceğiniz config
Rüzgarın ayakkabısı karaktere sabitlendi.
Toplam 64 adet yeni dünya kupası kostümleri (32 bay , 32 bayan)
Sorunsuz Eventleri Açabiliceğiniz " GM : Event " Sistemi.
1 seviye başlangıç - 105 seviye sınır.(CONFİGLERDEN AYARLANABİLİR)
Şebnem etkileri karakterlere otomatik olarak verilmektedir.
Güçlü Binek Sistemi , Enerji Sistemi ve Kemer Sistemi oyunda mevcut.
30, 40, 50, 60, 70 seviye biyolog görevlerini ard arda verilebilmektedir. 
80 , 30 dakika - 85 ve 90 , 1 saat - 92 , 2 saat - 94 , 4 saat ara ile verilebilmektedir.
Athena ve Milonun sandıklarından kostüm elde edilmektedir.
Droplar %100 sabit.
VS ve Lonca Turnuvaları.
Statlar maksimum 95 olabilir ve 99 levele kadar stat gelmektedir.
Maksimum derece 30 bin.
Skiller 17de master olur
Komutan 2 saat , Generaller 1 saat arayla çıkmaktadır.General ve Komutanlara hızlı erişim için oyunda Ejderha Tanrı Tılsımıda bulunmaktadır.Bu tılsımı Cadı,General ve Beran-Setaoudan düşürebilirsiniz.

Zor Files Başlangıç İtemleri

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Zor2

Zor Files NPC Görüntüsü ;

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Zor

Orta Files Özellikleri

SORUNSUZ AÇILAN 6CH !
54 Başlangıç 105 Bitiş
Enerji Sistemi
Toplam 64 adet yeni dünya kupası kostümleri (32 bay , 32 bayan) [TÜRKİYEDE TEK]
1 seviye başlangıç - 105 seviye sınır.(CONFİGLERDEN AYARLANABİLİR)
80 , 30 dakika - 85 ve 90 , 1 saat - 92 , 2 saat - 94 , 4 saat ara ile verilebilmektedir.
Droplar %100 sabit.
VS ve Lonca Turnuvaları.
Statlar maksimum 95 olabilir ve 105 levele kadar stat gelmektedir.
Maksimum derece 30 bin.
Skiller 17de master olur
Komutan 2 saat , Generaller 1 saat arayla çıkmaktadır.General ve Komutanlara hızlı erişim için oyunda Ejderha Tanrı Tılsımıda bulunmaktadır.Bu tılsımı Cadı,General ve Beran-Setaoudan düşürebilirsiniz.

Orta Files Başlangıç İtemleri

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Orta2

Orta Files NPC Görüntüsü ;

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Orta

Kolay Files Özellikleri

SORUNSUZ AÇILAN 6CH !
105 Başlangıç
Enerji Sistemi
Toplam 64 adet yeni dünya kupası kostümleri (32 bay , 32 bayan) [TÜRKİYEDE TEK]
105 seviye başlangıç
Droplar %100 sabit.
VS ve Lonca Turnuvaları.
Statlar maksimum 95 olabilir ve 105 levele kadar stat gelmektedir.
Maksimum derece 30 bin.
Skiller 17de master olur

Kolay Files Başlangıç İtemleri

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Kolay2

Kolay Files NPC Görüntüsü ;

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Kolay

Sorunsuz 6 CH ;

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Ch Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Ch2

Sorunsuz Banka Sistemi ;

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Banka

GM EVENT PANELİ SORUNSUZ ;

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Gmevent
Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Gmevent2

Dönüşümler ;

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Donusumler

Oyun İçi Bonus Tablosu ;

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Bonustablosu

Beran-Setaou'dan düşenler ;

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Beranstou

Güçlü Buz Cadısından Düşenler ;

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Buzcadisi

Dünya Kupasına Katılan Takımların Kostümleri [ TÜRKİYEDE TEK ] ;

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Dunyakupasi

Ayışığı Define Sandığı ;

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Ayisigi

Futbol Topu ;

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Futbol

Cadılar Bayramı Sandığı

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Cadilar

Aktif Evcil Hayvanlar ;

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Evcil
Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Evcil2
Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Evcil3
Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Evcil4
Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Evcil5
Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Evcil6

Güçlü Binek Sistemi ;

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Binek
Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Binek2
Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Binek3
Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Binek4
Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Binek5
Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Binek6

Metin2 Admin Panelimiz ;

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Acp

Metin2 Panellerimiz ;

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Panel

Market Paneli ;

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Market

Forum Sistemi ;

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye Forum

SMS Sistemi İle Herşeyden Haberdarsınız.

Vehost İnternet Hizmetleri olarak sizleri herşeyden haberdar ediyoruz . Hesap haraketleriniz , kampanyalarımız vs bütün duyuruları son ödeme tarihlerinizi , hatırlatmaları sizlere sms ile bildiriyoruz . Sistemde telefon numaranızın kayıtlı olması yeterli .

Ödeme Yöntemlerimiz

İş Bankası , Garanti Bankası , Halkbank , Paypal ( Bunların simgeleri olsun yan yana küçük bir şekilde netten bul )

Bütün Sunucularda Pack Dosyaları (Giriş.exe) Ücretsiz verilmekte.
Tüm sunucu paketlerimizde online market , ticket sistemi ve forum tamamen ücretsiz sağlanmaktadır. 
Tüm sunucu paketlerimizde admin kontrol paneli ve putty kendin kur sistemi ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
Bütün Sunucularda DDOS & FİREWALL Koruması %100 Olarak Sağlanmakta.
Ödeme Yapıldıktan 30 ila 1 Saat Arası Sunucu Teslimatı Yapılmakta.
Sunucularda Hiçbir Şelilde CH Kapanma & LAG & LOSS Gibi Problemler Yoktur.
Müşterilerimize Oyun İçi Destek Sorunsuz Sağlanmakta Site Üzerinden Destek Talebi Oluşturmaları Yeterlidir.
Tüm müşterilerimize sitemiz üzerinden teknik destek tamamen ücretsiz verilecektir.
Sanal sunucularımızda para iadesi yoktur.

İletişim Bilgileri

Firma Adı : Vehost İnternet Ve Bilişim Hizmetleri
Web : www.vehost.com.tr
GSM : 0538 202 69 85
Mail : info@vehost.com.tr

Vehost | Kolay,Orta,TR Tipi Filesler + Metin2 Yönetim Paneli , Ddos Koruması Sunucular Ücretsiz .Com Site Hediye
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin2 Kolay Server,Metin2 Kolay Serverler,Metin2 Kolay Pvpler
» ◆ TR Tipi ◆ Emek Orta SV ◆Tahrir Metin2 ◆
» Metin2 Server Tanıtım Scripti - Kolay - Orta - Zor | Piyasada ÜCRETLİ
»  Standart GM Paneli v1.0 ~ Metin2 Süper GM PANELİ
» Lordmt2/Kralıyet celık 65 lwl baslangıc hersey war zor server orta kolay cok kolay 5