Metin2PvP FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Benim serverim efsunlar 40 bin ya yarın yada sonraki gün açık kaçırmaaa!! 99 lwl başlangiç 999m + azrail dönüşüm bedava

YazarMesaj
plex

Benim serverim efsunlar 40 bin ya yarın yada sonraki gün açık kaçırmaaa!! 99 lwl başlangiç 999m + azrail dönüşüm bedava 2qtke1s
plex

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 138
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 0
<b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 450
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 19/10/10

Benim serverim efsunlar 40 bin ya yarın yada sonraki gün açık kaçırmaaa!! 99 lwl başlangiç 999m + azrail dönüşüm bedava Empty
MesajKonu: Benim serverim efsunlar 40 bin ya yarın yada sonraki gün açık kaçırmaaa!! 99 lwl başlangiç 999m + azrail dönüşüm bedava    Benim serverim efsunlar 40 bin ya yarın yada sonraki gün açık kaçırmaaa!! 99 lwl başlangiç 999m + azrail dönüşüm bedava EmptySalı Ekim 19, 2010 9:38 pm

Öncelikle ben (TL)FuRKaN pvpnin adı FuRKaNaRuToMt2
1)Efsunları 30000dir yani mesela can 30k gelir ele delici vuruş + kritik ise %30000 gelir.
2)Oyunumda Küfür yasaktır 2.Uyarıda aksi taktirde ban yersiniz.(sie demek deil Very Happy)
3)Azrail dönüşüm küresi oyun başında verilir
4)npclerde kin yoktur kini istiyenlere veriyorum.
5)ws Event yapılınca 1. olana edit item verilir.
6)Oyunda lag yok denilecek kadar az %1 resmini koyarım isterseniz pvp ilk açıldığıında 1. köyde gm alımları olacaktır.(Not:Tecrübesiz olanda gelebilir olmayanda)
7)PvPmde başka pvp önermek yasak değildir dilediğiniz pvpye gidebilirsiniz şuan oyun türkçeleştiriliyor +5 taş basma iniyor.
Ağ Idları:
FuRKaNaRuToMt2
FuRKaNaRuToMt2-2
FuRKaNaRuToMt2-3 diye 6ya kadar vardır...
Ağ şifresi :123 dür
Oyunda azap muho kin yarı insan kıraliyet çelik vardır 120 silahları getirebilirsem getiritirim bana yardımcı olacak arkadaşlar msj atsın pm aysın oyunda
p npcsi birlikte yapmak isterim
Özellikle Site Paneli yapabilen arkadaşlar SGM olma şansı var...
tecrübesin arkadaşlarımıza mutluluklar diliyorum ben [TL]FuRKaN

Benim serverim efsunlar 40 bin ya yarın yada sonraki gün açık kaçırmaaa!! 99 lwl başlangiç 999m + azrail dönüşüm bedava
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  SW benim Mikemmel Gm alımı var efsunlar ucuyo krall var
»  NeRoNMT2'de 93 LeveL Sura YaDa Savaşçı fuL P..Bedava çar !!
» Turksancakmt2 / Gel KRlayetli /Full Event/ %100 1 Yıl Acık / %1000 DROPLAR acık / Baslangıc lwl 48 . HERKEZİ BEKLERİZ !!!!!!!
» GaTeMt2 // AZRAIL KATI ACıK // 7/24 KaLiTe
» MyroNmt2 94 lvl baslangıc OTOP OTO LVL Efsunlar 5000 [AÇILDI]